Ak to niekto s kulturistickým tréningom myslí vážne, mal by už od začiatku myslieť nielen na program intenzívnych cvičení v posilňovni, ale aj na otázku posmeškov, ktoré pomôžu urýchliť účinky úsilia. Medzi suplementmi dostupnými na trhu je viacero druhov živín s rôznymi účinkami a zložením a jednou zo skupín, ktoré si skúsení fanúšikovia kulturistiky aj začiatočníci najčastejšie kupujú, sú takzvané spaľovače tukov, ktoré vám efektívne umožnia vystaviť suchú svalovú plastiku a spaľovanie tukov.zbytočné a nevzhľadné tukové tkanivo.

Niektorí ich berú pravidelne počas celého tréningu, niektorí po nich siahajú v období pred blížiacimi sa súťažami či prehliadkami. Svaly prerastené tukom vlastne diskvalifikujú pretekára už od začiatku. Medzi milovníkmi rýchleho budovania svalovej hmoty panuje názor, že jedným z najúčinnejších prípravkov na spaľovanie tukov, ktoré neobsahujú efedrín, je BSN Thermonex s komplexným účinkom.

Účinnosť doplnku

Účinnosť doplnku BSN Thermonex je zaručená najmodernejšou a najmodernejšou termogénnou receptúrou vyvinutou za účasti špičkových špecialistov. Vďaka tomu doplnok výrazne zvyšuje rýchlosť pokojovej termogenézy a tiež zintenzívňuje spaľovanie tukov počas tréningu.

Vďaka tomu sa pretekár zbaví zbytočných kilogramov vytvorených tukom a zároveň si zlepší vytrvalosť. Doplnok navyše zabraňuje hromadeniu nových tukových zásob, takže sa vyhýba nepríjemnému jojo efektu. Ľudia, ktorí sa rozhodli pravidelne užívať doplnok BSN Thermonex, uvádzajú aj výrazné zvýšenie motivácie k činnosti a systematickému cvičeniu, pretože doplnok dodáva energiu.

Neobsahuje ani gram efedrínu, takže je bezpečný. Okrem toho BSN Thermonex pomáha zbaviť sa vody nahromadenej pod kožou, pôsobí aj podporne na štítnu žľazu a znižuje chuť do jedla. Vďaka potlačeniu chuti do jedla sa chuť na sladké v skutočnosti nevyskytuje a proces straty zbytočných kilogramov sa stáva oveľa príjemnejším.

Vzorec tohto typu kondicionéru

Vzorec kondicionéra sa ukázal byť natoľko inovatívny, že bol patentovaný. Rýchlosť účinku kondicionéru BSN Thermonex je naozaj pôsobivá. Niektorí ľudia začnú pociťovať prvé účinky po prvých dňoch užívania. Kvôli silnému účinku sa odporúča počas prvých dní obmedziť dávkovanie na polovicu bežnej dávky. Používa sa tiež na kontrolu tolerancie tela na doplnok.

Keď si vaše telo zvykne na podporu BSN Thermonex, užite tri porcie každý deň. Mali by sa užívať pred jedlom a pred tréningom. Môžu ho používať muži aj ženy. Jedna dávka pozostáva z troch kapsúl. Pomerne vysoká cena kondicionéru nikoho neodrádza, pretože za pôsobivé účinky sa oplatí priplatiť.

About the author